Poznaj Business Lab

Laboratorium BIZNESU. Wybierz swojego mentora.

czytaj więcej

ABONAMENTY

Strefa Szkoleń Abonamentowych

Sprawdź nasze najnowsze szkolenia z dostępem w formie abonamentu już od 14 zł miesięcznie.

Business Lab
Akademia Online „Facet z Charakterem”
Poradnik dzięki któremu nauczysz się wygrywać i poznacz cztery kroki do siły mentalnej.
Abonament
Dołącz do akademii
Business Lab
Szkolenie Online – Twoja Skuteczna Kampania
Bez fortuny na agencję
Abonament
Dołącz do akademii

Nasi mentorzy

W Business Lab pracują najlepsi w Polsce. Wybierz mentora, od którego chcesz się uczyć.

Jimmy Naraine – przedsiębiorca
Jimmy Naraine prowadzi szkolenia dla korporacji z listy Fortune 500 na całym świecie, w tym dla Chemours i Westpac. Odwiedził 78 krajów, prezentując na setkach prestiżowych wydarzeń, takich jak Afest, Mindvalley, Digitalk i Nomadsba. Jimmy jest również przedsiębiorcą, autorem Mindvalley i partnerem Udemy z prawie 500,000 studentami w 190 krajach i 69 000 oficjalnymi 5/5 opiniami. Jego najlepiej sprzedające się kursy otrzymały wiele wzmianek w publikacjach takich jak Forbes, Entrepreneur, FoxNews, TRT World, El Economista, Gulf Today i Business Insider. Jimmy wcześniej pracował dla firm takich jak Allianz i Goldman Sachs. Jednak to, co naprawdę wyróżnia Jimmy’ego, to jego duch przygody. Jest wielojęzycznym podróżnikiem, który przez 10 lat non stop podróżuje, próbując różnych unikalnych doświadczeń, od treningu Muay Thai w Tajlandii, przez eksplorowanie dżungli w Kolumbii, surfowanie w Bali, po wspinanie się po Himalajach.
Piotr Glinkowski, przedsiębiorca, marketingowiec, twórca kursów online
Przedsiębiorca, marketingowiec i twórca kursów online z 17 letnim doświadczeniem. Zrealizował kampanie warte kilkaset milionów złotych. Prowadził działania marketingowe dla ponad 300 firm. W tym dla NewBalance, Grupy Energa, Milka (Mondelez), Runmageddonu, Budimexu, Superbet czy grupy Accor Hotels. Były członek zarządu jednej z największych agencji marketingowych w Polsce.

Doświadczenie zdobywał również przy projektach specjalnych, między innymi dbając o wizerunek gwiazd jak Anita Włodarczyk, Jerzy Dudek czy Grzegorz Krychowiak. Przez kilka lat odpowiadał również za Public Relations Stadionu Narodowego w Warszawie oraz za komunikację Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn.

Od lat szkoli marketerów w całej Polsce. W jego kursach wzięło udział ponad 1000 studentów. Prowadził wykłady oraz zajęcia między innymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Jarosław Bieniecki – Twórca Runmageddonu
Twórca Runmageddonu, największego w Polsce cyklu amatorskich imprez sportowych i współzałożyciel Biegu Rzeźnika; wcześniej m.in. Dyrektor Sportowy Maratonu Warszawskiego i menedżer bądź konsultant w pięciu korporacjach.
Autor książki „Runmageddon, czyli bierz z życia więcej”. Mówca inspiracyjny. Zagorzały sportowiec – zdobywał medale mistrzostw Polski w biegach długodystansowych, wygrał dwukrotnie Bieg Rzeźnika, raz Runmageddon, raz mistrzostwa Polski 40+ w brazylijskim jiu-jitsu; stoczył też walki w formule MMA i w boksie. Fascynat lekkoatletyki, MMA i stosunków międzynarodowych. Ojciec trójki dzieciaków.

Bądź na bieżąco
z nowościami w Qulla!

Zapisz się do naszego newslettera i śledź szkoleniowe nowości!

  Qulla Live

  Strefa Szkoleń Na Żywo

  Sprawdź nasze najnowsze warsztaty live i nagrania szkoleń realizowanych na żywo.
  Wykup dostęp już za 9 zł

  Gastro Lab
  Poczuj swobodę w gotowaniu! Kuchnia wegetariańska bez przywiązania do przepisów
  Zobacz nagranie szkolenia LIVE z Michałem Korkoszem na temat freestyle’u w kuchni wegetariańskiej.
  Zobacz
  Gastro Lab
  Warsztat LIVE „Zostań domowym sommelierem”
  Jak wybrać idealne wino na każdą okazję?
  Zobacz